Zapisz się!
Zumba®
Kiedy: środa 20:00
Kurs trwa od: 03.03.2021
Grupa docelowa: Panie,Panowie, Młodzież,, można dołączyć po konsultacji
Zajęcia już ruszyły i można dołączyć, lecz prosimy o wcześniejszą konsultację z instruktorem. Wszelkie informacje otrzymacie Państwo kontaktując się z nami.
Poziom: otwarty ?
Zajęcia na poziomie otwartym nie posiadają ustalonego programu nauczania, przez co nie wymagają regularnego uczęszczania (choć jest ono jak najbardziej wskazane). Można przyjść na dowolne zajęcia bez obaw o znajomość podstaw danego stylu.
Dopłaty: na tym kursie wymagane są dopłaty do płatności typu:
FitProfit (0 zł), Gotówka (20 zł), Benefit (innego dnia) (5 zł)
Zumba- czyli taniec latynoamerykański połączony z aerobikiem, szturmem podbija wszystkie polskie kluby fitness oraz siłownie. Ta forma tańca nie tylko pomaga wymodelować nam pięknie sylwetkę.. ale i skutecznie poprawia nawet najsłabszą kondycję ! Podczas tej wspaniałej zabawy nie tylko zrzucamy zbędne kilogramy ale także rozładowujemy stres, który jest nieodłącznym elementem życia niemalże każdego człowieka kroki załapuje się bowiem w „mig”, które polegają tak naprawdę w dużej mierze na improwizacji, a przy okazji można się świetnie pobawić w rytm ulubionej muzyki. Tę formę tańca z pewnością polubi każdy kto chce szybko stracić kilogramy a niekoniecznie lubi uczęszczać na siłownię. Podczas zumby możemy stracić nawet do 800 cal /h !