Tribal Fusion
Kiedy: wtorek 20:00
Kurs trwa od: 14.05.2019
Grupa docelowa: Panie, można dołączyć po konsultacji
Zajęcia już ruszyły i można dołączyć, lecz prosimy o wcześniejszą konsultację z instruktorem. Wszelkie informacje otrzymacie Państwo kontaktując się z nami.
Poziom: otwarty ?
Zajęcia na poziomie otwartym nie posiadają ustalonego programu nauczania, przez co nie wymagają regularnego uczęszczania (choć jest ono jak najbardziej wskazane). Można przyjść na dowolne zajęcia bez obaw o znajomość podstaw danego stylu.
Dopłaty: na tym kursie wymagane są dopłaty do płatności typu:
Benefit (5 zł), FitProfit (0 zł)
Prowadzący: Magdalena Wilczyńska
Tribal Fusion To współczesny styl tańca wywodzący się z amerykańskiego stylu tańca brzucha. Zawiera elementy różnych technik tanecznych zachowując jednak główną bazę pracy bioder, klatki piersiowej i rąk z tańca orientalnego i ATS® (American Tribal Style®) Występuje z fuzjami takich stylów jak popping, tańce indyjskie, taniec współczesny, modern czy elementy flamenco. Cechą wyróżniającą ten styl są precyzyjne izolacje w ciele i technika oraz przykuwająca wzrok płynna praca rąk. Tribal fusion daje dużą możliwość osobistego wyrazu i stylu gdyż tańczymy do bardzo różnorodnej muzyki – od tradycyjnej - orientalnej, etnicznej, drum solo, bałkańskiej po współczesną elektroniczną. Bardzo poprawia elastyczność ciała, koryguje postawę oraz daje satysfakcję ciekawej interpretacji muzyki. Na poziomie open będziemy za każdym razem uczyć się i trenować podstawy techniki oraz wprowadzać krótkie kombinacje taneczne dla każdego.