Taniec Użytkowy
Kiedy: wtorek 19:00
Kurs trwa od: 07.05.2019
Grupa docelowa: taniec w parach, można dołączyć po konsultacji
Zajęcia już ruszyły i można dołączyć, lecz prosimy o wcześniejszą konsultację z instruktorem. Wszelkie informacje otrzymacie Państwo kontaktując się z nami.
Poziom: otwarty ?
Zajęcia na poziomie otwartym nie posiadają ustalonego programu nauczania, przez co nie wymagają regularnego uczęszczania (choć jest ono jak najbardziej wskazane). Można przyjść na dowolne zajęcia bez obaw o znajomość podstaw danego stylu.
Prowadzący: Julita Krasnoborska
Jeśli chcesz w łatwy i przystępny sposoób nauczyć się walca, tanga,rumby, swinga, disco samby, bachaty czy merengue, a przy tym dobbrze się bawić, to ten kurs skierowany jest właśnie do Ciebie! Jeśli nie masz ochoty wciąż podpierać ścian na imprezach takich jak wesela, eventy pracownicze,dyskoteki, potańcówki, to zapisz się już dziś i zyskaj dużo więcej niż tylko umiejętniści taneczne, bo taniec wyzwala endorfiny czyli hormony szczęścia dzięki czemu inaczej spojrzysz na problemy dnia coziennego. Ponadto taniec zwiększa pewność siebie, co może przekladać się na podniesienie samooceny w innych dziedzinach życia oraz relacjach z innymi. To właśnie taniec pozwala spalic kalorie i pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji pięknej sywetki. Z pewnością każdy znajdzie coś innego dla siebie! Gorąco polecam i serdecznie zapraszam Julita Krasnoborska