Zapisz się!
Body Balet - karnet Steps4You nie obowiązuje na tych zajęciach
Kiedy: sobota 12:00
Kurs trwa od: 03.11.2018
Grupa docelowa: Panie,Panowie, Młodzież,, można dołączyć po konsultacji
Zajęcia już ruszyły i można dołączyć, lecz prosimy o wcześniejszą konsultację z instruktorem. Wszelkie informacje otrzymacie Państwo kontaktując się z nami.
Poziom: otwarty ?
Zajęcia na poziomie otwartym nie posiadają ustalonego programu nauczania, przez co nie wymagają regularnego uczęszczania (choć jest ono jak najbardziej wskazane). Można przyjść na dowolne zajęcia bez obaw o znajomość podstaw danego stylu.
Prowadzący: Sergey Basalaev
Zajęcia Body Ballet dedykowane są dla każdego, niezależnie od wieku oraz stopnia przygotowania. Zajęcia prowadzone są według metody autorskiej. Ich program zawiera gimnastykę baletową na podłodze w pozycji siedzącej, stretching – rozciąganie – rozwijające plastyczność i elastyczność ciała, podstawowe elementy tradycyjnego baletowego "drążka" w uproszczonym sposobie, oraz podstawowe taneczne etiudy. Jeśli wasze marzenia z lat dziecięcych o tańcu nie ziściły się – zachęcamy spróbować, ponieważ w każdym wieku jest to możliwe. Body Ballet jest techniką nie tylko dla ludzi młodych, jest to nauka do opanowania przez każdego z nas, kto chce osiągnąć grację ruchu bez niepotrzebnych obciążeń dla ciała, wspaniałą postawę, wzmocnenie mięśni, oraz kto chce pozbyć się się zbędnych kilogramów i centymetrów w pasie. Dzięki Body Ballet, pojawia się również inny stosunek do własnego ciała i wzrasta wiara w siebie. Zajęcia prowadzone są w zwolnionym tempie i towarzyszącej im pięknej muzyce, co dodatkowo likwiduje niepotrzebny stres, powodując miły nastrój.