Marta Goncalves
Zapisz się!
Samba Brazylijska
Kiedy: wtorek 18:05
Kurs trwa od: 07.09.2021
Grupa docelowa: Panie, można dołączyć po konsultacji
Zajęcia już ruszyły i można dołączyć, lecz prosimy o wcześniejszą konsultację z instruktorem. Wszelkie informacje otrzymacie Państwo kontaktując się z nami.
Poziom: otwarty ?
Zajęcia na poziomie otwartym nie posiadają ustalonego programu nauczania, przez co nie wymagają regularnego uczęszczania (choć jest ono jak najbardziej wskazane). Można przyjść na dowolne zajęcia bez obaw o znajomość podstaw danego stylu.
Dopłaty: na tym kursie wymagane są dopłaty do płatności typu:
Benefit (15 zł)
Prowadzący: Marta Goncalves
Samba brazylijska Samba to urokliwy, żywiołowy taniec afro brazylijski. Na zajęciach nauczysz się m. in. podstawowego kroku do samby, charakterystycznych ruchów bioder, rozmaitych przejść i sekwencji. Nie zabraknie też wesołych układów axé i baile funk oraz elementów spektakularnej samby karnawałowej! Praktyka tego tańca działa nie tylko na poziom fizyczny, ale przede wszystkim na poziom emocjonalny. Zrelaksujemy się, poczujemy się kobieco, oddamy się instynktom, odreagujemy codzienne stresy. “Sem sambar a vida é triste” (“Bez samby życie jest smutne”)
Na sambę zapraszam wszystkie kobiety, które mają ochotę poczuć ten słodki brazylijski gorąc w swoich biodrach, które nie potrafią opanować swoich nóg, gdy słyszą mocne uderzenia bębnów, które chcą poznać lepiej swoje ciało i pokochać je jeszcze mocniej. Samba jest jak uderzenie serca…każdy ją w sobie ma…a ja tylko pomogę Wam ją odkryć.